Haber

Büyük Birlik Partisi’nden Bursaspor’a ziyaret

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa 1. bölge 1. sıra milletvekili adayı Ekrem Alfatlı, Bursaspor Lideri Ömer Faruk Banaz ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Özlüce Bursaspor İbrahim Yazıcı tesislerine yapılan ziyarette Alfatlı ile birlikte İl Başkanı Haldun Filizli, milletvekili adayları Erhan Altan, Hasan Uslu, İl Başkan Yardımcısı Ö. Faruk Alfatlı da katıldı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Alfatlı, “Bursaspor’un Bursa’da yaşayan herkesi kapsayan ortak paydası. Bursa’nın değerlerinin ve Bursalı kimliğinin daha fazla tanınması açısından sporun gücü çok değerli. Bunun için Bursaspor bir an önce süper ligde şampiyonluk mücadelesi verecek”Bursa’da yaşayan herkesin bunun sorumluluğunu alması gerekiyor. Ben veya arkadaşlarım seçilirsem ilk milletvekili maaşımızı Bursaspor’a bağışlayacağız” dedi.

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, göreve geldikten sonraki çalışmalarını anlattıktan sonra şöyle konuştu;

“Hedefimiz önümüzdeki dönemde birinci lige çıkmak. Geçmişte olduğu gibi önce büyük ligde sonra tekrar büyük ligde şampiyon olacak bir Bursaspor yaratmak.”

Banaz, Bursaspor formalarını giyen Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı ve ekibine Bursaspor’a ziyaretleri ve takviyeleri için teşekkür etti. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu