Yaşam

Mahmut Görgen ve Hakan Ergün’den Trakya Çölyaklılar ve Sağlıklı Yaşam Derneği’ne ziyaret!

Başarılı müzik projeleriyle adından söz ettiren DJ Mahmut Görgen ve Anadolu Rock Müziği’nin usta isimlerinden Hakan Ergün, geçtiğimiz günlerde merkezi Tekirdağ’da bulunan Trakya Çölyaklılar ve Sağlıklı Yaşam Derneği’ni ziyaret etti.

Derneğin faaliyetleri hakkında bilgi alan Mahmut Görgen ve Hakan Ergün, sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenmeye çok daha fazla önem verilmesi gerektiğini vurguladı.

Trakya Çökyak ve Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Bahar Ayşegül Gülcü, “Dernek olarak Çökyak ile hastaların bilgilendirilmesinin yanı sıra beslenme alışkanlıklarının düzeltilmesi konusunda da destek veriyoruz. Özellikle son günlerde meydana gelen deprem nedeniyle o bölgedeki çölyak hastalarının beslenmesi için de büyük çaba sarf ettik. Bölgemizde beklenen büyük Marmara Depremi ile ilgili oluşabilecek tüm olumsuz durumlara karşı önlemlerimizi almış bulunmaktayız.” Sözlerine yer verdi.

Başkan Bahar Ayşegül Gülcü daha sonra Mahmut Görgen ve Hakan Ergün’e ziyaretlerinden dolayı Teşekkür Belgelerini takdim etti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-devrek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu