Haber

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, esnaf ziyaretlerine AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Emre Çalışkan ile devam etti.

İl Başkanı Dr. Mehmet Savran, AK Parti Milletvekili Adayları ile birlikte 14 Mayıs seçimleri öncesi toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Savran, son olarak AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Emre Çalışkan ile Esentepe Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret etti.

Çalışkan ile birlikte ziyaret ettikleri iş yerlerinde esnaflara hayırlı ve bol kazançlar dileyen Önder Savran, esnafların talep ve tekliflerini dinleyerek, bundan sonraki süreçte yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Esnafa bugüne kadar verdikleri destek için teşekkür eden Savran, “AK Kurmay Başkanlığı olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizi ve şehirlerimizi daha müreffeh bir geleceğe hazırlamak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 14 Mayıs’ta Nevşehir’de yapılacak seçimlerden partimizin büyük bir zaferle ayrılacağına inanıyorum.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberyenice.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu